Telefon: (+420) 605 254 891

Služby

Úvod / Služby

Naše služby

Recepce ubytovny

Jsme Vám k dispozici! Po vzájemné předchozí dohodě i 24 hodin denně. Běžně je recepce přístupná 7 dní v týdnu od 8:00 do 22:00 ale personál ubytovny je k zastižení téměř nepřetržitě. Máte-li nějaký dotaz nebo problém, zamiřte právě sem a my se o vše potřebné postaráme.

Ubytování

Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje jsou připraveny pro okamžitý pobyt. Všechny pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízeny základním nábytkem a pohodlnými lůžky. Na všech pokojích je dostupné i WIFI internetové připojení. Samozřejmostí je každodenní úklid a pravidelná výměna lůžkového prádla.

Společná kuchyně

Zapomeňte na paštiky a připravte si teplé jídlo! Kuchyně je společná pro všechny ubytované, kteří zde mají k dispozici základní vybavení v podobě rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby a sporáku s několika plotýnkami. Kuchyně je stejně jako ostatní prostory ubytovny každý den pečlivě uklízena.

Společenská místnost

K příjemnému prožití volného času je k dispozici společenská místnost vybavená televizním příjímačem a WIFI bezdrátovým připojením k internetu pro řešení pracovních záležitostí, komunikace s rodinou nebo jen k surfování. Všichni mohou rovněž ve společenské místnosti využít kulečník nebo šipky.

Televize na pokoji

Udělejte si u nás domácí pohodu! Přijdete večer po náročném dni a nic se Vám nechce dělat? Požádejte v recepci ubytovny o televizní příjímač, který Vám rádi zapůjčíme na každý z pokojů po celou dobu pobytu. Pak už Vám nic nebrání zapnout si Váš oblíbený pořad a prožít večer v klidu a v téměř "domácí" pohodě.

Lednice na pokoji

U nás odzvonilo chlazení potravin za oknem na parapetu. Mějte své potraviny v optimálních podmínkách. Na každý z pokojů si můžete vyžádat menší ledničku a uchovat tak potraviny déle čerstvé a chutné. Navíc do prodejny Lidl je to od ubytovny jedna zastávka autobusem nebo 8 minut pěšky do prodejny Albert.

Parkování zdarma

Přijeďte bez obav vlastním nebo služebním automobilem! Oplocená parkovací plocha v areálu ubytovny je střežena kamerovým systémem a připravena pro Vás zdarma. Blízký nájezd na Pražský okruh a jižní spojku navíc činí naší ubytovnu lehce dostupnou právě motoristům.

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich